Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

Winona Ryder jest moją ulubioną aktorką. A którą aktorkę Wy najbardziej cenicie i dlaczego?

użytkownik usunięty
Vito90

no oczywiście, że Winonę! Dlaczego? Hmm, jest taka hipnotyzująca na ekranie, że normalnie uzależnia ;)

super że się ze mną zgadzasz, świetne uzasadnienie

Vito90

Scarlett Johansson, bo lubię ją oglądać :)

Vito90

Natalie Portman ;)

użytkownik usunięty
Vito90

Cate Blanchett - praktycznie każda jej rola jest rewelacyjna. Winonę też bardzo lubię.

Vito90

Oczywiście Winona, ona ma w sobie coś niezwykle ujmującego, a przy tym jest świetną aktorką.

użytkownik usunięty
Vito90

Winona Ryder - Przerwana lekcja muzyki ;)
Oj brakuje jej na ekranie...

Vito90

zgadzam się z tobą

Vito90

ja najbardziej lubię Keirę Knightley (pięknaaa) i Julię Roberts (zwykła, super aktorka, wydaje się byc normalna)

Vito90

WINONA RYDER:D-KOCHAM JĄ:)

użytkownik usunięty
Bina_WS

Charlize Theron

Vito90

Judie Foster

Wikol

Oczywiście Winona. Jest niesamowitą aktorką, szkoda tylko, że już tak mało gra...

Vito90

Winona po prostu...forever ! :)

pery1

Winona Ryder na zawsze...

zuuuu

Winona,oczywiście ;) .

mrs robinson

.....sorry mrsrobinson za pochopną "dziewczynę":) pewnie Jesteś facetem:)

pery1

jestem dziewczyna. ^^

mrs robinson

A mi znowu głupio:) Przepraszam....

pery1

nic się nie stało. ^^

mrs robinson

Winona! Jest najpiękniejsza!

Nikita_fw

popieram. :)

zuuuu

Tak trzymać dziewczyny !:) Jestem z Was dumny...!:)) zuuuu,mrsrobinson

pery1

Winona jest dobra, owszem, ale moim zdaniem najlepsza jest meryl Streep. Na ekranie jest po prostu genialna. Nie ważne ile ma lat i tak ogląda ją się wspaniale. Oprócz tego uwielbiam jeszcze Kate Winslet. A jeśli chodzi o aktorkę serialową to Holy Marie Combs.

Donna_Piper_Halliwell

Zgodze się co do Meryl Streep...jest bardzo dobra.Ale ja mam po prostu dziwną słabość do Winony:) To może mało logicznę patrząc na to z boku ale ona ma TO COŚ:) Brakuję mi u innych tej jej oryginalności.

pery1

Jej nie da się nie lubić! Z większością jej fimowych postaci można się utożsamić co dodatkowo buduje więź z widzem a w szczególności z fanami! Brakuje mi teraz takich aktorek jak Winona, ona już w jakiś sposób stała się ikoną.

zuuuu

Tak zuuu zgadzam sie z Tobą...Winona jest jedyna w swoim rodzaju...Ja bym nawet powiedział,że jej nie da się nie kochać ! :) Oglądając z Winoną film i przykładowo widząc jej jakiś gest czy uśmiech zastanawiam się nie raz "...i jak jej nie kochać ! " :) Widzę,że zaznaczyłaś w "chcę obejrzeć" WITAJ W DOMU ROXY.....Nie oglądałaś tego.....???! To nadrabiaj to i to szybko ! :))

Vito90

Winona ma w sobie coś hipnotyzującego!!!!! Pierwszy film jaki z nią obejżałam to "Przerwana lekcja muzyki" przez przypadek, poszłam z nudów z kuzynką do kina. I oszalałam na jej punkcie.... Ma magiczne oczy. Potem odkopywałam po kolei inne filmy z Winoną. Odnoszę jednak wrażenie że po sukcesie Girl Interrupted nie dostała już tak fantastycznej roli w której mogłaby się wykazać :( A szkoda. A jej przygoda z "Czarnym łabędziem" to jakiś żart......kto ten scenariusz pisał? Winona wróć w wielkim stylu

użytkownik usunięty
soada

Wow , widze ze ma sporo fanów ;) ja za nią nie przepadam ,ale wy wszystko nadrabiacie.. ;)

Cieszymy sie...:) Dajemy radę !:)

soada

Prawda...? Ma w sobie TO COŚ:) Uważam,że w swojej filmografii ma sporo ciekawych a i nie docenionych pozycji.A niektóre znowu cieżko gdzieś odkopać....Pozdrawiam...fanke ?:)

pery1

To prawda. Mi udało się znaleźć wszystkie jej filmy oprócz "Amerykańskiego kadrylu" i "Water Pills". Jakby ktoś miał, to niech da mi znać:)

użytkownik usunięty
Kung_Fu_Master

szukałes na torrentach ?

Torrenty to podstawa....ale coś takiego jak AMERYKAŃSKI KADRYL na torrentach raczej nie znajdziemy.Zresztą jak wiele innych rewelacyjnych filmów z Winoną.Ja Amerykańskiego kadryla mam od kogoś z FB.Ta osoba-wspaniała fanka Winony:) POZDRAWIAM:) ...była tak miła i dobra,że podesłała mi pare kaset vhs z filmami Winony których nigdzie w zasadzie nie idzie dostać.Następnie pozgrywałem to na CD.I dzięki tej osobie mam pare ciekawych pozycji.

pery1

hej, czy ten "Amerykański kadryl" był w polskiej wersji językowej?

Tak...

pery1

yes...fanka :) też pozdrawiam.

soada

Fanko soada:) Spokojnie Winona wróci w wielkim stylu.A ja właśnie myślę,że Czarny łabędz jest już tego jakimś przykładem.A napewno "When Love is not enough:The Lois Wilson" Wprawdzie mam to bez lektora czy napisów ale Noni jest tam rewelacyjna:) PS.Jakby ktos miał do tego jakies napisy czy coś to proszę podzielic sie tą radością:) Dzięki...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones