Winona Ryder

Winona Laura Horowitz

8,3
46 511 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Winona Ryder

i jeszcze żadnego Oscara? Kto jak kto, ale Winona sobie na niego bardzo zasłużyła.

Aslan93

Jeszcze przyjdzie jej czas, jej film, za którego położy na łopatki wszystkie swoje rywali i zdobędzie Oscara:) Jestem jej wieloletnią fanką, więc wiem co piszę:) Oczywiście każdy na pewno zgodzi się ze mną, że już dawno powinna go mieć w swojej garści:)

Wierzę, że JUŻ NIEDŁUGO:) Winona będzie stało na scenie oscarowej gali z statułetką w dłoni;)

Trzymam kciuki;)

użytkownik usunięty
Aslan93

Pamiętam, że była nominowana w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za rolę w filmie "Przerwana lekcja muzyki", ale nie dostała wtedy statuetki. Za rolę drugoplanową w tym samym filmie dostała wtedy Angelina Jolie, która zagrała bardzo dobrze, ale moim zdaniem Winonie bardziej się należał. Widocznie wśród nominowanych wtedy za najlepszą rolę pierwszoplanową był wyższy poziom.

"Pamiętam, że była nominowane w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa za role w filmie "Przerwana lekcja muzyki"
Poprawka -> nie była. Niestety. Nie zdobyła ŻADNEJ nagrody za ten film, ba nawet nie dostała ŻADNEJ nominacji. Szkoda bo zagrała fantastycznie, ale tak już nieraz bywało że b.dobrzy aktorzy/aktorki nie zostają docenieni/docenione.
W każdym razie mam nadzieję, że Winona dostanie Oskara. Przecież możemy się spodziewać, że Black Swan będzie głośnym filmem ;P

użytkownik usunięty
Ketriken

Ech, co do tego Black Swan. Właśnie widziałam trailer i niestety to chyba jakaś pomyłka, bo Winony ani śladu :(

Ja również oglądałam zwiastun Black Swan....:) Winona pojawia się w setnej sekundzie...:) Kadr z jakieś imprezy...:) Prawie pod sam koniec. Niestety TYLKO raz ją dostrzegłam:( Spodziewałam się, że Winona odegra większą rolę w tym filmie i zasłuży na nagrodę.... Pamiętajmy jednak, że Winona to aktorka z ogromnym dorobkiem filmowym i nie stanie w cieniu Natali Portman i tej drugiej aktorki.... no jak jej tam????
Pozdrawiam fanów W.R.:)

użytkownik usunięty
Bina_WS

Rzeczywiście, złapałam moment, kiedy się pojawia. Ale naprawdę trudno dostrzec! Bu :( Ale przynajmniej uspokoiłam się, że jednak w filmie wystąpi. Zawsze miło jest na nią popatrzeć :)

Aslan93

O wiele lepsi aktorzy z większym dorobkiem nie mają na swoim koncie Oscara, a np. taka Gwyneth Paltrow ma. Te nagrody nie są miarodajne. Winona niestety nie ma ostatnio szczęścia do dobrych filmów, jak była młodsza miała najciekawsze kreacje w dobrych filmach.

kybe

Chyba zakończyła się jej wielka kariera aktorska, ponieważ od kilku dobrych lat gra wyłącznie role w filmach niezależnych. To naprawdę smutne, że wszyscy znani reżyserzy odwrócili się od niej i nikt nie chce wyciągnąć do niej ręki. Mam nadzieję, że uda się jej jednak przełamać złą pasę i powróci na ekrany jak Michelle Pfeiffer.

Aslan93

czasem wystarczy kilka momentów by zasłużyć na oscara więc liczę że Winona będzi mieć w tym filmie swoje momenty którymi zdobędzie oscara , zwłaszcza na tle bezbarwnej zazwyczaj Portman o Kunis nie wspominając , pozdrawiam i życzę sobie i fanom Winony cierpliwości

Vito90

To co zrobiła Portman woła o pomstę do nieba

Brandon568

Właśnie w ,, Black Swan"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones