Paolo Bonacelli

7,1
972 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paolo Bonacelli

Kojarzę go głównie z rolą w tym filmie, a szczególnie ze scenami gdzie obłapywał młodziaków i kazał zjeśc własne gówno jednej z dziecząt i za to go szanuję!

Duke

dziwni ludzie, osobiscie nei zgodizlabym sie zagrac takiej roli.

użytkownik usunięty
Duke

Ej, a dla mnie to tylko i wyłącznie ksiądz z "Nocy na ziemi" który gibnął w taksówce :)!!

Duke

Rola w "Midnight Express" zapadła mi najlepiej w pamięć w wykonaniu tego aktora (choć to jedyny film jaki z nim widziałem, przyznam szczerze).

Motortown

Kogo tam grał?mam nadzieje że role negatywną w stylu SALO...

Duke

Owszem, była to rola negatywna, prawdziwa kanalia. Rifki, bo tak się nazywała postać jaką odtwarzał, donosił na więźniów (sam siedział pod kluczem). Polecam film. Bardzo mroczny.

użytkownik usunięty
Duke

a najlepsze drodzy koledzy w tym wszystkim jest to:
że po tych paru rolach skurwieli i obleśnych typów JAKIE Paolo zagrał,Jarmusch zaangażował go w "Nocy na ziemi" do odtworzenia KSIĘDZA.
przypadek ;) ?

a Bonacalliego bardzo lubię,jak ktoś wcześniej wspomniał świetnie zagrał RIFKIEGO.

Duke

ale szanujesz go ,jako aktora,czy tak Ci zaiponowala jego fikcyjna postac z filmu i czekoladowe gowno,ponizenie tej dziewczyny??bo nie kumam...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones