PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 858
ocen
7,9 10 1 43858
7,3 27
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi

Podobne filmy

ocenił(a) film na 10

Noc na Ziemi jest jednym z moich ulubionych filmów, wystawiłem mu dyszkę.
Znam tylko dwa filmy Jarmusha - Noc... oraz Kawa i Papierosy. I mam pytanie. Czy Jarmush nakręcił/zapowiedział film podobny do tych dwóch. Film z podziałem na krótkie epizody? Jak nie to czy znacie podobne filmy innych reżyserów?

użytkownik usunięty
ObywatelTB

Mystery Train

ocenił(a) film na 10

Dzięki, spróbuję go obczaic!

ocenił(a) film na 7
ObywatelTB

cztery pokoje

ocenił(a) film na 10
Caravan_Girl

Tak, cztery pokoje oglądałem. Troszkę inny klimat ale film bazował na tym samym ;)

ocenił(a) film na 7
ObywatelTB

after sex?

ocenił(a) film na 10
Caravan_Girl

cztery pokoje nie sa jarmuscha, tylko tarantino, rodrigueza itd

ocenił(a) film na 7
kozatomistrz

!#$^&@#%!! czy ktokolwiek tutaj potrafi czytać? tracę nadzieję:(

ocenił(a) film na 8
Caravan_Girl

Cyknij sobie film Spike'a Lee "Rób co należy". Co prawda nie jest podzielony na epizody, ale w jednym osiedlu jest wielokulturowość, i jajca równie niepomierne, no i jest też Esposito, który gra tam doprawdy podobnego typa jak w "Nocy na Ziemi".

ocenił(a) film na 10
ObywatelTB

zobacz 10 pozniej minut trabka lub Zakochany Nowy Jork, Zakochany paryz. Jest jeszcze Rio jerusalem i Szanghaj ale nie ogladalem a i 10 minut wiolonczela ale tez nie widzialem. Wszystkie te filmy skladaja sie z krotkich nowel rezyserowanch przez rozne osoby. W takim Zakochanym N Y jest np mocny klimat filmow Jarmuscha. A w 10 minut trabka rezyseruje jeden epizod. Garaco polecam.

ocenił(a) film na 9
ObywatelTB

Jeden dzień w Europie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones