PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8171}

Noc na Ziemi

Night on Earth
7,9 43 888
ocen
7,9 10 1 43888
7,3 28
ocen krytyków
Noc na Ziemi
powrót do forum filmu Noc na Ziemi
dejwid_filmweb

Brawa! Wreszcie najlepszy Jarmusch w TOPie. Oby jak najdłużej się utrzymał. :)

ocenił(a) film na 10
dejwid_filmweb

Mam wrażenie że ten film pnie się w górę dzięki mnie. Solidnie poprawiłem obsadę (kto zaglądał tu wcześnie wie jak to wyglądało) i strona tego filmu przestała odpychać wyglądem. Poza tym ten film to arcydzieło.

ocenił(a) film na 10
Kniaz4815

Jak przeczytałem pierwsze zdanie o twojej zasłudze to od razu w mojej głowie pojawiło się hasło "multikonta". A tak na marginesie - skromnością to Ty nie grzeszysz. :D

ocenił(a) film na 10
Miszcz_Pawarotti

Multikonta?

ocenił(a) film na 10
Kniaz4815

Niektórzy ludzie tworzą kilkadziesiąt (kilkaset?) kont w celu zawyżenia/zaniżenia średniej danego filmu. Na przykład filmowi X dają 1/10 i ich głos liczy się wtedy wielokrotnie...

ocenił(a) film na 10
Miszcz_Pawarotti

Wiem co to multikonta. Po prostu nie rozumiem czemu kojarzą Ci się one z moją osobą. Odbieram to jako potwarz.

ocenił(a) film na 10
Kniaz4815

W takim razie przepraszam. Napisałem tylko, że zdanie "Mam wrażenie że ten film pnie się w górę dzięki mnie" skojarzyło mi się z tym hasłem, gdyż właśnie to ludzie którzy posiadają multikonta mogą śmiało mówić o swojej zasłudze w podniesieniu średniej filmu. Jednak nie oskarżam Cię o to że posiadasz multikonta. Jeszcze raz przepraszam.

ocenił(a) film na 10
Miszcz_Pawarotti

Ok, ok. Ja tylko poprawiłem obsadę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones